APEM Q22P1BXXR220E
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.76%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
APEM Q22P1BXXR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
APEM Q22P1BXXR220E LED Indicator Light Red 230V AC
LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIF 16.75MM SLDR