APEM Q22F5AYXXSY220E
Single Color LED, Super Bright Yellow, Diffused
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
APEM Q22F5AYXXSY220E LED Indicator Light Yellow 230V AC 1250mcd
INDICATOR 220V 22MM FLUSH YELLOW
Led Indicator, Panel, 22Mm, Yellow, 220V; Led Colour:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:1.25Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5AYXXSY220E