APEM Q19P1BXXG24AE
APEM Q19P1BXXG24AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 19MM
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지9년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.13%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 19mm Prominent 24VAC/DC IP
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR