APEM Q16F5BXXHR12E3SB
Led Panel Indicator, Red, 16Mm, 12Vdc. Rohs Compliant: Yes |Apem Q16F5BXXHR12E-3SB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지10년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC hyper bright red LED with seat belt legend
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
LED PNL IND RED DIFF 18.30MM LDS
INDICATOR 12V 16MM RED SEAT BELT