APEM Q16F5BXXHR12E3BU
Led Panel Indicator, Red, 16Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F5BXXHR12E-3BU
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지10년 전
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC hyper bright red LED with brake test legend
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red, Diffused
APEM LED, 12V , 20mA, IP67, 16mm
LED PNL IND RED DIFF 18.30MM LDS
INDICATOR 12V 16MM RED BRAKE TST