APEM Q16F5BXXB12E3AJ
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC standard blue LED with high beam legend IP67 Sealed
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지6년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-26.26%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Led Panel Indicator, Blue, 16Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q16F5BXXB12E-3AJ
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC
APEM LED, 12V , 20mA, IP67, 16mm