APEM Q14P5CXXHR12E
LED PANEL INDICATOR, RED, 14MM, 12VDC; Available until stocks are exhausted
데이터시트 및 문서
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
LED INDICATOR SEALED 14MM PROM BRIGHT CHROME FIXED HYPER RED 12VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P5CXXHR12E