APEM Q14P5BXXHR12E
Q14 Round with Domed Top LED Red LED Panel Indicator 12V 20mA 2800mcd 2.8cd
데이터시트 및 문서
Farnell
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLK CHROME FIXED HYPER RED 12VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Red, 12Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P5BXXHR12E