APEM Q14P1CXXHR24E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Red 24VDC Solder
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지10년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.14%
설명
LED PNL IND RED DIFF QUICK CON
14MM PRMNT CHRM HYPR RED 24VDC
Led Indicator, Panel, 14Mm, Red, 24V; Led Colour:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2.8Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series; Svhc:No Svhc (15- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXHR24E