APEM Q14P1CXXHG24E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Green 24VDC Solder
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet7 페이지8년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.70%
설명
Led Indicator, Panel, 14Mm, Green, 24V; Led Colour:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series; Svhc:No Svhc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXHG24E