APEM Q14P1BXXHG12E
Led Pnl Ind Green Diff 10MM Sldr
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-90.00%
설명
14MM PRO BLACK HB GRN 12V SLD
Prom HyGrn 12VAC IP67
LED INDICATOR 14MM
Led Indicator, Panel, 14Mm, Green, 12V; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:2.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXHG12E