APEM Q14F5BXXHY12E
Q14 Round with Flat Top LED Yellow LED Panel Indicator 12V 20mA 250mcd 250mcd
데이터시트 및 문서
설명
LED INDICATOR SEALED 14MM FLUSH BLACK CHROME FIXED HB YELLOW 12VDC EPOXY WIRES
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 12Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F5BXXHY12E