APEM Q14F3BXXHY220E
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지6년 전
Electro Sonic
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
APEM Q14F3BXXHY220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
LED Indicator 14mm Flush 220VDC IP67
14MM FLUSH BLACKCHR LED WIRES, YEL 220VAC
LED PNL IND YLW DIFF 16MM LEADS
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 220Vac; Led Color:Yellow; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:250Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXHY220E