APEM Q14F1CXXW220E
APEM Q14F1CXXW220E 14mm LED Panel Indicator White 220V AC Flush Chrome Bezel
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지6년 전
3개월간의 트렌드:
-2.63%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
APEM Q14F1CXXW220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR