APEM Q12P1CXXHR24E
LED Indicator 12mm Prominent HR 24VDC IP
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet7 페이지8년 전
3개월간의 트렌드:
-44.85%
설명
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
2.2V , 8mm*8mm*8mm
Panel Indicator, 12Mm, Red, 24Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1CXXHR24E