APEM Q12P1BXXHR12E
LED Indicator 12mm Prominent HR 12VAC IP67
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet7 페이지8년 전
Datasheet3 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+80.00%
설명
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
2.2V , 8mm*8mm*8mm
Led Indicator, Panel, 12Mm, Red, 12V; Led Colour:Red; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12 Series; Svhc:No Svhc (15- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12P1BXXHR12E