APEM Q12F1BXXHG24E
Led Panel Indicator, Green, 12Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12F1BXXHG24E
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.29%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-07-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
APEM LED Indicator 12mm Flush HyperGreen 24VDC IP67
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 12MM, 24VDC;
LED PNL IND GREEN DIFF 8MM SLDR