APEM Q12-7P5BXXB12E
Led Indicator, Sealed, 12.7MM, Prominent, Black Bezel, Fixed, Blue, 12VDC, Wire
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Single Color LED, Blue, Diffused
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC BLURAISDBLK BZLIP68
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM LEADS
APEM Prominent Mount 12 VDC Blue half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Black Bezel and Rear epoxy Wires Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Blu, 12Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7P5BXXB12E