APEM Q12-7P1CXXB12E
Led Indicator, Sealed, Prominent, Bright Chrome, Fixed, Blue, 12VDC, Solder
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Color LED, Blue, Diffused
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC BLURAISDCHR BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM SLDR
发光二极管面板指示灯, 12.7MM, 蓝色, 12VDC;
APEM Prominent Mount 12 VDC Blue half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Bright Chrome Bezel and Solder Lug Fastons Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Blu, 12Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7P1CXXB12E