APEM Q10F5SXXSG02E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 1200mcd 2-Pin
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-43.48%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED SUPER BRIGHT GREEN 2VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 10Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q10F5SXXSG02E
APEM 10mm FLUSH STAINLESS STEEL SUPER BRIGHT GREEN 2VDC IND WIRES SEALED
LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
60¡ã 3.3V , , 15.65mm*7.8mm*15.65mm