APEM Q10F5SXXHY12E
Led Panel Indicator, Yellow, 10Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q10F5SXXHY12E
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지3년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LED INDICATOR SEALED 10MM FLUSH SS FIXED HYPER BRIGHT YELLOW 12VDC EPOXY WIRE
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Diffused
APEM Q10F5SXXHY12E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 10MM
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
10mm FLUSH STAINLESS STEEL HYPER BRIGHT