APEM AV24LB40B
Pushbutton Switch Av Security Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. AV24LB40B
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet5 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+579%
관련 부품
APEM 104450003 Pushbutton Switch, DPDT, On-(On), 220 V, 24 V, 3 A, Solder
APEM13445A
Pushbutton Switch, DPDT, On-(on), Momentary, 4A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount-threaded
ANTI-VANDAL SWITCH, DPDT, ON-(ON), 2A, 48V DC, SOLDER, IP40, PV3 SERIES
Flat Round Button On-Mom DPDT -16.00(Dia) 50000Cycles 48V 50000Cycles 2A , 18mm*36.3mm
설명
Pushbutton Switch/Vandal Proof Momentary
Anti-Vandal Security Pushbutton Switch
Contact Voltage = 250 VAC / Actuator Type = Pushbutton / Contact Current = 6 A / Termination Type = Blade Terminal, 2.8 x 0.5 mm / Mounting Type = Panel Mount / Cut Out Size (Diameter) mm = 22 / Series = AV / Switch Material = Glass Filled Polyester / Protection Rating = IP65 / Legend = None / Switching Function = Momentary Function / Contact Configuration = 2CO