Analog Devices AD9481BSUZ-250
ADC, Proprietary Method, 8-Bit, 1 Func, 1 Channel, Parallel, 8 Bits Access, PQFP44
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet28 페이지21년 전
Analog Devices
Augswan
iiiC
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.02%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
엔지니어링 리소스
관련 부품
Analog DevicesAD9480ASUZ-250
Analogue To Digital Converter, 8 Bit, 250 Msps, Single, 3 V, 3.6 V, Tqfp
Analog DevicesAD9480BSUZ-250
Single Analog to Digital Converter Pipelined 250Msps 8-bit Parallel 44-Pin TQFP
Texas InstrumentsADC08B200CIVS/NOPB
8-Bit, 200-MSPS, Analog-to-Digital Converter (ADC) with 1K Buffer 48-TQFP -40 to 105
Texas InstrumentsADC12C080CISQE/NOPB
12-Bit, 80-MSPS, 1.0-GHz Input Bandwidth Analog-to-Digital Converter (ADC) 32-WQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTHS0842IPFB
Dual-Channel, 8-Bit, 40-MSPS Analog-to-Digital Converter (ADC) 48-TQFP -40 to 85
Analog DevicesMAX1446EHJ+
ADC, Flash Method, 10-Bit, 1 Func, 1 Channel, Parallel, Word Access, CMOS, PQFP32
설명
1-Channel Single ADC Pipelined 250Msps 8-bit Parallel 44-Pin TQFP Tray
ADC, 8BIT, 250MSPS, TQFP-44; Available until stocks are exhausted Alternative available
8-Bit, 250 MSPS, 3.3 V A/D Converter
3V~3.6V 8Bit 250MHz Parallel TQFP-44(10x10) Analog To Digital Converters (ADCs) ROHS
ANALOG DEVICES - AD9481BSUZ-250 - IC, 8BIT ADC, SMD, 9481, TQFP44
Adc, 8Bit, 250Msps, Tqfp-44; Resolution (Bits):8Bit; Sampling Rate:250Msps; Input Channel Type:Differential, Single Ended; Data Interface:Parallel; Supply Voltage Type:Single; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:3.6V Rohs Compliant: Yes |Analog Devices, Inc. AD9481BSUZ-250