Analog Devices AD5251BRUZ50
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Analog Devices
Official datasheet0 페이지0년 전
Datasheet28 페이지16년 전
Datasheet28 페이지14년 전
Upverter
Augswan
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
엔지니어링 리소스
관련 부품
Analog DevicesAD5207BRUZ50
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear Automotive 14-Pin TSSOP Tube
Analog DevicesAD5207BRUZ50-RL7
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesAD5207BRU50-REEL7
Digital Potentiometer 256POS 50KOhm Dual 14-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesDS1855E-050+
Digital Potentiometer 100POS/256POS 50k Ohm 2Pot 14-Pin TSSOP Tube
Analog DevicesDS1845E-050+T&R
Digital Potentiometer 10kOhm/50kOhm 100/256POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesDS1845E-050
Digital Potentiometer 100/256POS 10KOhm/50KOhm Dual 14-Pin TSSOP
설명
I2C, Nonvolatile Memory, Dual 64-Position Digital Potentiometer
NONVOLATILE MEMORY; DEVICE SUPPORTS DUAL SUPPLY OPERATION AD5251 Tin Selectable Address digital potentiometer 4MHz 2.75V 50kOhm 5mm