Ampleon RZ1214B35YI
RF Power Transistor, 1.2 to 1.4 GHz, 35 W, 7 dB, 50 V, SOT443A
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Microwave Power Transistor NPN 15V 3A 3-Pin SOT-443A