Ampleon CLF1G0035S-50
RF Power Transistor, DC to 3.5 GHz, 50 W, 15 dB, 50 V, SOT467B, GaN
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet19 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
RF Power Field-Effect Transistor
CLF1G0035S-50 - 50W BROADBAND RF