Ampleon CLF1G0035S-100PU
RF Power Transistor, DC- 3.5 GHz, 100 W, 12.8 dB, 50 V, GaN
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Trans JFET N-CH 150V 4-Pin CDFM Bulk
RF FET HEMT 150V 14DB SOT1228B