Ampleon CLF1G0035S-100,112
RF Power Transistor, DC- 3.5 GHz, 100 W, 12 dB, 50 V, GaN
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet20 페이지14년 전
RFMW
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Trans RF FET N-CH 150V 3-Pin SOT-467B Bulk
RF MOSFET HEMT 50V LDMOST