Ampleon C4H22W500AY
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 500 W, 16 dB, 50 V, SOT1273-1, GaN
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET 50V SOT1273-1