Ampleon C4H18W500AY
RF Power Transistor, 1.8 to 2 GHz, 500 W, 15 dB, 48 V, SOT1273-1, GaN
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF MOSFET 48V SOT1273-1