Ampleon C4H15P400AY
RF Power Transistor, 1.432 to 1.517 GHz, 400 W, 18.4 dB, 50 V, OMP780, GaN
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
RFMWC4H15P400AY01
17h
Richardson RFPDC4H15P400AY문의하기100
22h
설명