Ampleon BPC2425M9X250Z
LDMOS Module N Channel 65V 50mA 2400MHz to 2500MHz Module
가격 및 재고
설명
Amplifier, Pallet, 2.4 to 2.5 GHz, 250 W, 18 dB, 32 V
IC RF AMP ISM 2.4GHZ MODULE