Ampleon BLS9G2735L-50U
RF Power Transistor, 2.7 to 3.5 GHz, 50 W, 12 dB, 32 V, SOT1135A, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명