Ampleon BLS7G2730L-200PU
RF Power Transistor, 2.7- 3.0 GHz, 200W, 12 dB, 32V, LDMOS, SOT539A
IHS
Datasheet15 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-26
LTD Date2021-07-26
설명
Trans MOSFET N-CH 65V A 5-Pin SOT-539A Bulk
RF FET LDMOS 65V 12DB SOT539A