Ampleon BLP8G10S-45PY
RF Power Transistor, 700-1000 MHz, 45 W, 20.8 dB, 28 V, LDMOS, SOT1223-1
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지15년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2023-09-30
설명
Transistor RF FET N-CH 65V 700MHz to 1000MHz 4-Pin SOT-1223-4 T/R
RF FET LDMOS 65V 20.8DB SOT12231