Ampleon BLP15M9S70Z
RF Power Transistor, 0 to 1.5 GHz, 70 W, 17.8 dB, 32 V, SOT1482-1, LDMOS
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.95%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin TO-270 T/R
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1482-1
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD