Ampleon BLP15M9S100GXY
RF Power Transistor, HF to 1.5 GHz, 100 W, 16 dB, 32 V, SOT1483, LDMOS
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지14년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Transistor Power LDMOS N-Channel 65V 3-Pin SOT-1483 T/R
RF MOSFET LDMOS 32V TO270