Ampleon BLP05H6700XRY
RF Power Transistor, 0.01 to 0.60 GHz, 700 W, 23 dB, 50 V, SOT1138-2, LDMOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
RF Power Field-Effect Transistor
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1138-2