Ampleon BLP0408H9S30Z
RF Power Transistor, 0.40 to 0.86 GHz, 30 W, 20.2 dB, 50 V, TO270, LDMOS
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet14 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.34%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
RF MOSFET LDMOS 50V SOT1482-1