Ampleon BLM9D3842-16AMZ
Amplifier, MMIC, 3.8 to 4.2 GHz, 16 W, 28 dB, 28 V, LGA 7 x7, LDMOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.22%
설명
LDMOS 3-Stage Integrated Doherty MMIC 3800MHz to 4200MHz 16W 20-Pin LGA