Ampleon BLM8G0710S-45ABY
Amplifier, MMIC, 0.7 to 1.0 GHz, 45 W, 34.7 dB, 28 V, SOT1211-2. LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Dual section, asymmetric, 2-stage power MMIC
RF FET LDMOS 65V 35DB SOT12112