Ampleon BLL8H0514L-130U
RF Power Transistor. 500 to 1400 MHz, 130 W, 17 dB, 50 V, SOT1135A, LDMOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
Transistor RF FET N-CH 100V 500MHz to 1400MHz 3-Pin SOT-1135A Bulk
RF Power Field-Effect Transistor
RF FET LDMOS 100V 17DB SOT1135A