Ampleon BLL1214-35
RF Power Transistor, 1.2 to 1.4 GHz, 35 W, 13 dB, 36 V, LDMOS, SOT-467C
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명