Ampleon BLF9G38-10GU
RF Power Transistor, 3.4 to 3.8 GHz, 10 W, 28 V, SOT975C, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Trans RF MOSFET N-CH 65V 3-Pin CDFM Bulk