Ampleon BLF8G22LS-200,118
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 200 W, 19 dB, 28 V, LDMOS
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
RFMWBLF8G22LS-200,1181,1001
11h
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명