Ampleon BLF8G20LS-220U
RF Power Transistor, 1.8- 2 GHz, 220 W, 18.9 dB, 28V, SOT502B, LDMOS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지14년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502B Bulk
RF FET LDMOS 65V 18.9DB SOT502B