Ampleon BLF8G10LS-270V,112
Transistor RF FET N-CH 65V 790MHz to 960MHz 6-Pin SOT-1244C Bulk
IHS
Datasheet17 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2023-09-30
설명
RF Power Transistor, 0.79 to 0.96 GHz, 270 W, SOT1244B, LDMOS
13V 2.3V 65V 40m¦¸@ 6.05V CDFM-6 4.75mm
RF FET LDMOS 65V 19.5DB SOT1244B