Ampleon BLF7G22L-250P,118
RF Power Transistor, 2.11 to 2.17 GHz, 250 W, 18.5 dB, 28 V, LDMOS, SOT-539A
가격 및 재고
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 65A 5-Pin SOT-539A Bulk
RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT539A