Ampleon BLF7G20LS-90PH
RF Power Transistor, 1.427 to 2.17 GHz, 90 W, 19 dB, 28 V, SOT1121B, LDMOS
가격 및 재고
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
RF FET LDMOS 90W CDFM4