Ampleon BLF7G10L-250,118
RF Power Transistor, 0.92 to 0.96 GHz, 250 W, 19.5 dB, 30 V, LDMOS, SOT-502A
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet13 페이지14년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Power LDMOS Transistor N-Channel 65V 3-Pin SOT-502A T/R
RF FET LDMOS 65V 19.5DB SOT502A